Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu’nun videosunu alıntıladı: Muhafazakarlar endişe etmesin

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun evinin mutfağında çektiği “Birleşeceğiz ve kazanacağız. Fakat kime karşı?” notunu düştüğü görüntü paylaşımını alıntılayarak muhafazakar kesite ileti gönderdi.

“MUHAFAKARLAR İÇİN KAYGIYA MAHAL YOK”

Karamollaoğlu, alıntıladığı Kılıçdaroğlu’nun görüntüsüne “Muhafazakarlar için telaşa mahal yok! Biz varız, birlikte başaracağız!” notunu düştü.

İşte Karamollaoğlu’nun o paylaşımı;

KILIÇDAROĞLU: ORADAKİ GAYE BAŞI KAPALI GENÇ MUHAFAZAKAR KADINLAR

Yayınladığı görüntüde Kılıçdaroğlu, iktidarın bayanların en temel haklarını bir kaç oy için pazarlık sıkıntısı yapmaya hazır olduklarını söz ederek mevzuyla ilgili şunları söyledi: “Seçim yaklaştıkça giderek artan tuhaf bir duruma dikkatinizi çekmek istiyorum. Saray iktidarı ve onunla yola çıkanlar, bayanların en temel haklarını bir kaç oy için pazarlık problemi yapmaya hazır olduklarını gösterdiler. Bayanların en kolay kazanımlarını çöpe atmaya kalkışıyorlar. Bakın, açık konuşalım. Oradaki gaye başı kapalı genç muhafazakar bayanlardır. Genç bayanları ezmek istiyorlar. Onları denetim altına almak istiyorlar. Evet, dehşetle izliyoruz onları ve evet bunların hepsi, üzülerek tabir edeyim, gerçek.”

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir