Mesut Özil futbolu bıraktı mı, neden? Mesut Özil hangi takımda?

Mesut Özil, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla futbolu bıraktığını açıkladı. Ünlü futbolcunun mesleğini sonlandırması üzerine arama motorlarında Mesut Özil futbolu bıraktı mı, neden? Mesut Özil hangi grupta? soruları aratıldı. İşte ayrıntılar…

MESUT ÖZİL FUTBOLU BIRAKTI MI?

Mesut Özil, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla futbolu bıraktığını açıkladı. Özil açıklamasında, “Uzun süren niyetlerin akabinde futbolu bıraktığımı açıklıyorum. 17 yıl boyunca profesyonel futbolcu olmak bir ayrıcalıktı. Bu fırsat için kendimi minnettar hissediyorum. Lakin, geçtiğimiz haftalarda ve aylarda uzun vadeli sakatlıklar yaşadım. Futbolu bırakmamın vaktinin geldiğini hissettim.” dedi.

“FUTBOLU BIRAKMA VAKTİNİN GELDİĞİNİ HİSSETTİM”

Mesut Özil toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Uzun süren fikirlerin akabinde futbolu bıraktığımı açıklıyorum. 17 yıl boyunca profesyonel futbolcu olmak bir ayrıcalıktı. Bu fırsat için kendimi minnettar hissediyorum. Lakin, geçtiğimiz haftalarda ve aylarda uzun vadeli sakatlıklar yaşadım. Futbolu bırakmamın vaktinin geldiğini hissettim.” tabirlerini kullandı.

Mesut Özil’in paylaşımı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir